close
دانلود آهنگ جدید
موفقيت تحصيلي فرزندان و نقش والدين

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

موفقيت تحصيلي فرزندان و نقش والدين

والدين چه نقشي در موفقيت تحصيلي فرزندان دارند / والدين به موفقيت تحصيلي فرزندان خود خيلي مي توانند کمک کنند

والدين چه نقشي در موفقيت تحصيلي فرزندان دارند / والدين به موفقيت تحصيلي فرزندان خود خيلي مي توانند کمک کنند

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
موفقيت تحصيلي فرزندان و نقش والدين
خلاصه داستان :

نقش والدين در موفقيت تحصيلي بچه ها

پدر و مادر به خصوص مادرانی که بعد از به دنیا آمدن فرزندانشان به ادامه تحصیل می پردازند در رشد روانی وافزایش درک کودکانشان تاثیر عمیقی می گذارند.

 

به ادامه مطلب برويد

-

مژده نظراهاری روان‌شناس در خصوص تاثیر باسوادی والدین درافزایش دانایی فرزندان گفت: عوامل متعددی بر افکار کودکان و اعضای خانواده تاثیرگذار است که می توان به عوامل اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و غیره توجه کرد، این عوامل ارتباط مستقیمی با سطح سواد و تحصیلات خانواده دارد.
رشد فرزندان
این روان‌شناس ادامه داد: شخص باسواد امکان سلامت اقتصادی و تصمیم گیری بیشتری نسبت به خود و فرهنگ جامعه دارد. سواد از دیدگاه اقتصادی، افراد را به ‌سوی رشد و اخلاق هماهنگ با جامعه هدایت می کند. همچنین زمانی که تحصیلات والدین بالا باشد فرزندان با درک بیشتری تربیت شده و این امر عاملی برای رشد هرچه بیشتر آنها می‌شود.

وی همچنین درباره تاثیر ادامه تحصیل والدین در موفقیت درسی فرزندان بیان کرد: مادران به دلیل اینکه مدت زمان طولانی تری را در منزل سپری می کنند نقش بیشتری در تربیت فرزندان خود دارند. طی تحقیقات به عمل آمده مادرانی که بعد از به دنیا آمدن فرزندانشان به سراغ تحصیل و دانشگاه می روند ، فرزندان موفق تری را تحویل اجتماع می دهند . این فرزندان با دیدن درس خواندن والدین رغبت بیشتری به افزایش ساعات مطالعه خود پیدا می کنند.
تحصيلات فرزندان
نظراهاری در پایان افزود: محیط منزل برای فرزندان مانند مدرسه ای می‌ماند که اگر به خوبی پرورش یابند، می‌توانند به راحتی در آینده با مشکلاتشان مقابله کنند. دراین میان والدین می توانند با تحصیلات و تجربه‌های دانشگاهی خود کودک را به سمت هدفش سوق دهند

بازنشر : مجله زيبا

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

موفقيت تحصيلي فرزندان

توضیحات / دانلود گزارش کد : 211

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان