close
دانلود آهنگ جدید
روغن زيتون و نمک تسکين دهنده درد

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

روغن زيتون و نمک تسکين دهنده درد

با روغن زيتون درد خود را تسکين دهيد ، خواص روغن زيتون و نمک برايخلاص شدن از دردها ، دردهاي خود را با روغن زيتون و نمک درمان کنيد

با روغن زيتون درد خود را تسکين دهيد ، خواص روغن زيتون و نمک برايخلاص شدن از دردها ، دردهاي خود را با روغن زيتون و نمک درمان کنيد

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
روغن زيتون و نمک تسکين دهنده درد
خلاصه داستان :

با روغن زيتون و نمک درد خود را تسکين دهيد

اگر دردهای بدن با شدت بالایی همراه هستند بهترین راه برای استفاده از یک نسخه ی خانگی و گیاهی ترکیب روغن زیتون و نمک است

 

به ادامه مطلب برويد

خواص روغن زيتون و نمک براي تسکين درد

حتما می دانید که روغن زیتون یکی از نسخه های طب سنتی و بسیار قدیمی است که برای تسکین دردهای بدن به خصوص دردهای استخوانی است که در همه جای دنیا از آن استفاده می شود.

اگر دردهای بدن با شدت بالایی همراه هستند بهترین راه برای استفاده از یک نسخه ی خانگی و گیاهی ترکیب روغن زیتون و نمک است.

اکثر دردها در زمانیکه شما در حال انجام دادن کارهای روزمره خود هستید تاثیر خود را میگذارند و در بعضی از کارها موجب ایجاد محدودیت می شوند و شما را از انجام آن ها باز می دارند.

+ خب پس چگونه از این دردها خلاص شویم؟

اگر شما یکی از افرادی هستید که از گردن درد و زانو درد های شدید و طاقت فرسا رنج می برید و در جستجوی بهترین راه برای خلاص شدن از آنها هستید، می توانید از مخلوط نمک و روغن زیتون در درمان آن استفاده کنید.

ممکن است که شما از مسکن ها خسته شده باشید و پس از مدت کوتاهی استفاده از مسکن ها دوباره دچار این درد ها شوید.

اگر شما دنبال راهی هستید که برای مدت طولانی درد های شما را تسکین دهد، نمک و روغن زیتون می تواند اولین و بهترین روش در درمان دردهای شما باشد.
 
تسکین دردهای استخوانی با روغن زیتون و نمک

+ آنچه نیاز دارید:

1. نمک : نمک یک منبع غنی از مواد معدنی مانند پتاسیم و منیزیم است و در کاهش استرس و سطح کلسیم در بدن کمک میکند. پس می توان در نتیجه گفت که نمک در تقویت استخوان ها و در کاهش درد ها موثر می باشد.

2. روغن زیتون : روغن زیتون از سوی دیگر شامل یک ترکیب خاص می باشد که از التهاب جلوگیری می کند و به کاهش درد ها کمک می کند.

+ روش آماده سازی :

10 قاشق غذا خوری از نمکی که کیفیت بالایی دارد

12-15 قاشق چای خوری از روغن زیتون

این دو مواد تشکیل دهنده را در یک ظرف شیشه ای بریزید و سپس درب ظرف را ببندید. ظرف را به مدت دو روز در دمای طبیعی نگه دارید. پس از دو روز این مخلوط آماده استفاده است.

+ دستور العمل استفاده :

یک بار صبح، هنگامی که از خواب بیدار می شوید کمی از آن را در قسمت های آسیب دیده بریزید و به آرامی آنرا به مدت 2-3 دقیقه بر روی پوست بمالید.

پس از مالش قسمت های درد گرفته، آنجا را با یک حوله نرم تمیز کنید. در طی 10 الی 15 روزه شما تغییرات را در قسمت های بدن خود مشاهده خواهید کرد و از دردهای طاقت فرسا خلاص می شوید.

منبع : برگزيده ها

توضیحات / دانلود گزارش کد : 234

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان