close
دانلود آهنگ جدید
درد لگن در خانم ها چه علتي دارد / درد لگن زنان

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

درد لگن در خانم ها چه علتي دارد / درد لگن زنان

چرا خانم ها به درد لگن دچار مي شوند ، درمان درد لگن درد خانم ها ، پيشگيري از درد لگن در زنان ، بيماري هاي زنانه را بشناسيم

چرا خانم ها به درد لگن دچار مي شوند ، درمان درد لگن درد خانم ها ، پيشگيري از درد لگن در زنان ، بيماري هاي زنانه را بشناسيم

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
درد لگن در خانم ها چه علتي دارد / درد لگن زنان
خلاصه داستان :

درد لگن در خانم ها چه علتي دارد؟ چه چيزهايي باعث بروز درد لگن در زنان مي شود؟

 

به ادامه مطلب برويد

علت درد لگن در خانم ها

1-دردهای ناشی از بیماریهای مقاربتی
ابتلا به بیماریهای مقاربتی همچون سوزاک و کلامیدیا می توانند باعث بروز دردهای لگنی در انسان شوند. در صورتی که هر یک از علائم زیر را مشاهده نمودید حتماً به پزشک زنان مراجعه نمائید:

- درد یا سوزش حین ادرار
- خونریزی در زمانهای غیر از قاعدگی
- ترشح های غیر طبیعی از واژن

2 - ابتلا به کیست تخمدان
در مواردی که حین تخمک گذاری، فولیکول موجود در تخمدان تخمک خود را آزاد نکند و از مایع پر شود، کیست تخمدانی ایجاد می شود. در بیشتر موارد وجود کیست های تخمدانی در انسان بی ضرر می باشد و به خودی خود از بین می رود.


 البته کیست تخمدان می تواند باعث ایجاد درد در ناحیه ی لگن شود و همچنین علائمی همچون نفخ و تورم داشته باشد.

3 - اندومتریوز
گاهی بافت رحمی در خارج از رحم همچون لوله های رحمی، روده و یا مثانه رشد می نماید این بافتها هنگام قاعدگی دچار ریزش می شوند و راهی برای خارج شدن ندارند. در نتیجه همراه با درد خواهد بود.در بیشتر موارد بی خطر است و تحمل درد برای بیمار سخت است. استفاده از مسکن ها، قرص های ضد بارداری، جراحی و گاهی خارج کردن رحم می توانند به درمان آن کمک نمایند. بلوک اعصاب سمپاتیک لگن نیز راه دیگری برای درمان آن می باشد. بلوک اعصاب سمپاتیک توسط پزشک متخصص درد انجام می شود.

4 - عفونت ادراری
در صورتی که حین ادرار کردن احساس سوزش می نمائید و یا پس از دفع ادرار احساس می کنید که مثانه تان کاملاً خالی نشده است می تواند نشانگر ابتلا به عفونت ادراری در شما باشد. در این صورت حتما به پزشک مراجعه نمائید. داشتن سنگ کلیه نیز علت دیگری برای بروز دردهای لگنی است. سنگ کلیه دارای علائمی همچون التهاب لگن، درد در ناحیه ی پهلوها و دفع ادرار صورتی رنگ است.

منبع:بيتوته beytoote.com

بازنشر : مجله زيبا / علت درد لگن در خانم ها چيست

توضیحات / دانلود گزارش کد : 249

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان