close
دانلود آهنگ جدید
پوست چرب را اينگونه آرايش کنيد

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

پوست چرب را اينگونه آرايش کنيد

اگر پوست شما چرب است اين مطلب را بخوانيد ، نحوه آرايش کردن براي افرادي که پوست چربي دارند ، را اين روش زيباتر شويد

اگر پوست شما چرب است اين مطلب را بخوانيد ، نحوه آرايش کردن براي افرادي که پوست چربي دارند ، را اين روش زيباتر شويد

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
پوست چرب را اينگونه آرايش کنيد
خلاصه داستان :

پوست چرب را اينگونه آرايش کنيد

پوست چرب . آرایش پوست چرب و ماندگاری آرایش صورت با داشتن پوست چرب کمی مشکل است اما غیرممکن نیست. افرادی که پوستی چرب دارند برای داشتن آرایش ماندگار و زیبا بایستی نکات آرایش پوست چرب را بدانند

به ادامه مطلب برويد 

روش آرايش پوست چرب

- آرایش پوست چرب به طبع با آرایش پوستهای خشک و معمولی متفاوت است. تفاوت هایی که موجب تغییر در رویه آرایش صورت می شود.آرایش
روش آرايش پوست چرب
یکی از نارضایتی که افراد دارای پوست چرب دارند این است که آرایش بر روی صورت شان نمی ماند و به خاطر تعریق و چرب شدن صورت، آرایش شان براق می شود و مجبور به پاک کردن آن هستند. شاید شما از جمله افرادی هستید که پوست تان چرب است و تمایل داشته باشید تا نکاتی را درباره دوام آرایش بر روی پوست خود بدانید.
آرايش پوست چرب
 افرادی که این نوع پوست را دارند، غدد چربی شان بیش از حد فعال است. البته داشتن پوست چرب به دلایلی خوب هم هست، چرا که باعث حفظ رطوبت پوست و صاف تر به نظر رسیدن آن می شود، ولی یک مشکل خیلی بد هم دارد:جوش.

  حداکثر ترشح چربی پوست، در سنین 16 تا 50 سالگی است. منافذ پوست در این نوع اغلب بزرگ است. پوست براق است و زیاد جوش می زند. (چون گرد و غبار و آلودگی راحت تر از طریق این منافذ بزرگ به پوست نفوذ می کند.)
پوست چرب را چگونه بايد آرايش کنيم

+ ابتدا پوست خود را آماده کنید

-  اگر پوست شما چرب است، بهتر است که از یک کرم قبل از آرایش استفاده کنید. این کار باعث می شود که آرایش مدت زمان بیشتری بر روی پوست شما بماند. شما باید بر روی نواحی چرب تر مانند ناحیه T، پیشانی، بینی و چانه از کرم قبل از آرایش فاقد چربی استفاده کنید. این کار را بعد از شستشوی پوست خود و قبل از استفاده از کرم پودر و یا هر آرایش دیگری انجام دهید.

+  چشمان خود را آماده کنید

 از مالیدن کانسیلر به دور چشم خود پرهیز کنید. به جای آن از کرم های قبل از آرایشی استفاده کنید که برای پلک طراحی شده اند.

+ از استفاده بیش از حد از پودر خودداری کنید

 از پودر فقط در نواحی از صورت خود استفاده کنید که درخشنده هستند. اگر از پودر زیاد بر روی صورت خود استفاده کرده اید، اسفنج آرایش را مرطوب کنید و بر روی نواحی که از صورت که دارای پودر زیادی است قرار دهید.

+  از ورق های چربی زدا استفاده کنید

می توانید همیشه ورق ها و کاغذ های چربی زدا را با خود همراه داشته باشید این کاغذها چربی را از روی پوست شما بر می دارند.

ماندگاری آرایش صورت

+ از مواد آرایشی فاقد چربی استفاده کنید

هنگامی که پوست شما به اندازه کافی چرب است بهتر است که از مواد آرایشی فاقد چربی استفاده کنید و این کار باعث می شود که منافذ پوست شما نیز باز نشوند

+ از کرم های قبل از آرایش با دوام استفاده کنید

آب و روغن هر دو باعث از بین رفتن آرایش می شوند. به همین دلیل بسیاری از افراد از محصولاتی استفاده می کنند که ضد آب هستند. بهتر است که از کرم های قبل از آرایش مخصوص چشم استفاده کنید.

+ به پوستی نرم و هموار فکر کنید

قبل از آرایش، از یک مرطوب کننده سبک که چرب نباشد برای آبرسانی به پوست خود استفاده کنید.استفاده از کرم ضدآفتاب فاقد چربی را فراموش نکنید.

+ چربی اضافی را کاهش دهید

هفته ای یک الی دو بار، از ماسک درمانی استفاده کنید. ماسک هایی که از کائولین یا بنتونیت ساخته شده اند برای پوست های چرب بسیار مناسب هستند و ناخالصی ها و چربی را جذب می کنند.

کمی از کرم های درمانی را با انگشت بر روی پوست خود قرار دهید. اجازه دهید که 10 الی 15 دقیقه بر روی پوست شما بماند و سپس صورت خود را با آب گرم بشویید

منبع : نمناک  namnak.com

پوست چرب را اينگونه آرايش کنيد

توضیحات / دانلود گزارش کد : 318

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان