close
دانلود آهنگ جدید
مادران اينگونه ورزش کنند

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

مادران اينگونه ورزش کنند

حرکات ورزشي ويژه بانوان ، حرکات ورزشي براي مادران،ورزش کردن در خانه ، چند حرک ورزشي براي زنان، ورزش براي خانم ها در خانه، تمرين ورزشي براي مادران خانه دار

حرکات ورزشي ويژه بانوان ، حرکات ورزشي براي مادران،ورزش کردن در خانه ، چند حرک ورزشي براي زنان، ورزش براي خانم ها در خانه، تمرين ورزشي براي مادران خانه دار

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
مادران اينگونه ورزش کنند
خلاصه داستان :

مادران اينگونه ورزش کنند

حرکات ورزشی خاصی وجود دارند که مادران می‌توانند در اوقات فراغت خود آنها را انجام دهد. این حرکات عبارتند از

به ادامه مطلب برويد

ورزش ويژه مادران

بیشتر زنانی که از کودکان خود نگهداری می‌کنند زمان کافی برای ورزش کردن ندارند. این افراد می‌توانند با انجام تنها 10 ‌دقیقه ورزش در روز قدرتمندتر شوند و آمادگی جسمانی بیشتری پیدا کنند.

حرکات ورزشی خاصی وجود دارند که مادران می‌توانند در اوقات فراغت خود آنها را انجام دهد. این حرکات عبارتند از:

1 دیپ با صندلی: - ورزش در خانه

بر لبه یک صندلی بنشینید و دست‌ها را در کنار لگن قرار دهید. بدن را پایین ببرید تا جایی که آرنج‌ها زاویه 90 درجه پیدا کنند دوباره بدن را بالا ببرید. سعی کنید با کمترین استراحت این حرکت را پشت سر هم انجام دهید. 10 تا 12 بار حرکت را در هر ست تکرار کنید.

2 اسکات بر روی صندلی: - ورزش در خانه

جلوی یک صندلی بایستید پاها را کمی از هم باز بگذارید. دست‌ها را به سمت جلو دراز کنید. وزن را بر روی پاشنه پا و انگشتان پا بیندازید. کمی باید بین باسن و صندلی فاصله باشد. بر روی صندلی ننشینید. آرام سینه را به سمت جلو خم کنید و دوباره به سمت عقب بر گردید.

3 حرکت پروانه خوابیده: - ورزش در خانه

بر روی کمر دراز بکشید. کف دو پا را بر روی هم قرار دهید و زانوها را خم کنید. سینه را بالا بیاورید و شانه ها را نیز بالا ببرید. سپس آرام بدن را به سمت پایین ببرید. این حرکت را 10 تا 12 بار تکرار کنید.

4 کرانچ مورب: - ورزش در خانه

بر روی کمر دراز بکشید. زانوها را خم کنید. مچ پای چپ را بر روی زانوی پای دیگر قرار دهید. دست راست را زیر سر قرار دهید و شانه راست را به سمت زانوی چپ ببرید. دوباره بدن را آرام به سمت پایین ببرید. این حرکت را 10 تا 12 بار تکرار کنید. سپس جای دست‌ها و پاها را عوض کنید.

5 شنای سوئدی: - ورزش در خانه

در حالت شنا قرار بگیرید. زانواها و کف دست‌ها را بر روی زمین قرار دهید. دست‌ها را کمی از بغل باز کنید. سر، گردن، کمر و باسن باید در یک خط باشند. عضلات شکم را منقبض کنید. سینه را به سمت زمین ببرید و بالا بیاورید. 10 تا 12 بار این حرکت را تکرار کنید.

6 کشش لگن به صورت ایستاده: - ورزش در خانه

بایستید. پاها به اندازه عرض لگن باز کنید. وزن را بر روی پای راست بیندازید و پای چپ را به سمت عقب دراز کنید. پای چپ را از عقب بالا و پایین ببرید. در این حالت باسن را منقبض کنید. می توانید یک صندلی جلوی خود قرار دهید تا تعادل را حفظ کنید. 10 تا 12 بار این حرکت را تکرار کنید. سپس جای پاها را عوض کنید

منبع:بيتوته beytoote.com

ورزش در خانه

توضیحات / دانلود گزارش کد : 372

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان