close
دانلود آهنگ جدید
بازي در روابط خانوادگي چه تاثيري دارد

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

بازي در روابط خانوادگي چه تاثيري دارد

در ميهماني ها با بچه ها بازي کنيد،تقويت روابط خانوادگي با بازي کردن در ميهماني ها،ميهماني هاي خود را شاد کنيد،رفتار مناسب با بچه ها در ميهماني ها،تاثير بازي کرد

در ميهماني ها با بچه ها بازي کنيد،تقويت روابط خانوادگي با بازي کردن در ميهماني ها،ميهماني هاي خود را شاد کنيد،رفتار مناسب با بچه ها در ميهماني ها،تاثير بازي کرد

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
بازي در روابط خانوادگي چه تاثيري دارد
خلاصه داستان :

بازي در روابط خانوادگي چه تاثيري دارد . یکی از چیز‌هایی که باعث می‌شود خانواده‌ها و به‌ویژه بچه‌ها در مهمانی‌ها سرگرم شوند و حسابی بهشان خوش بگذرد بازی کردن است

به ادامه مطلب برويد

نقش بازي در روابط خانوادگي

- گاهی، ما فامیل و آشنایان را اینقدر دیر به دیر می‌بینیم که دیگر حرفی برای گفتن نداریم و بعد از احوال‌پرسی، خبر گرفتن از اوضاع زندگی و صحبت درباره آب و هوا، برای ادامه صحبت‌ها در می‌مانیم! در این میان، حوصله بچه‌ها هم از این دید و بازدید‌ها سر می‌رود و از این مهمانی‌‌های فامیلی خسته می‌شوند.روابط خانوادگي

- یکی از چیز‌هایی که باعث می‌شود خانواده‌ها و به‌ویژه بچه‌ها در مهمانی‌ها سرگرم شوند و حسابی بهشان خوش بگذرد بازی کردن است. به همین دلیل ما چند بازی به شما پیشنهاد می‌کنیم که با انجام دادن آنها، فضا و انرژی مهمانی‌ها بهتر و صمیمی‌تر می‌شود.

+ حدس بزن! / روابط خانوادگي


- با چند قطعه کاغذ و خودکار و بیشتر از چند نفر به راحتی می‌توانید این بازی را انجام دهید. به این صورت که یک نفر را انتخاب می‌کنید و او را به بیرون از اتاق می‌فرستید.

سپس با بقیه تصمیم می‌گیرید، نام یک شخص تخیلی یا حقیقی یا نام یک کارتون یا فیلم را انتخاب می‌کنید و آن را روی یک قطعه کاغ می‌نویسید.

سپس آن بازیکنی را که  برای شروع انتخاب کرده‌اید صدا می‌کنید تا بیاید و رو‌به‌رویان بنشیند و شما آن کاغذ را به پیشانی‌اش می‌چسبانید. سپس باید از او بخواهید تا نامی را که روزی کاغذ نوشته شده حدس بزند.

شما می‌توانید برای جذاب‌تر شدن این بازی زمان و تعداد سوال‌ها را محدود کنید. مثلا تعداد 30 سوال در 15 دقیقه. شما می‌توانید برای بازیکنانی که نمی‌توانند درست حدس بزنند،‌مجازات تعیین کنید و به برنده‌ها پاداش دهید.
هرچقدر نام‌هایی انتخاب کنید که کمتر عجیب و غریب باشند از عواقب احتمالی بعد از بازی در امان خواهید بود!

+ پانتومیم / روابط خانوادگي


اگر تعدادتان زیاد باشد و موضوعات جالبی را برای بازی کردن انتخاب کنید،‌دیگر دلتان نمی‌خواهد این بازی تمام شود.

برای شروع این بازی ابتدا باید به دو گروه تقسیم شوید و در هر گروه که هستید با مشورت با اعضای دیگر، موضوعی را انتخاب می‌کنید.

سپس یک نفر از گروه مقابل را انتخاب کرده و موضوع انتخابی را به او می‌گویید.

او هم باید تلاش کند تا در مدت زمان یک دقیقه آن موضوع را با ادا و اشاره، به گروه خود بفهماند. در صورتی که گروهی نتواند جواب را حدس بزند، یک امتیاز به گروه مقابل داده می‌شود و در پایان هر گروهی بیشتر امتیاز گرفت برنده می‌شود.
کمی خلاقیتتان را به کار بیندازید و موضوعاتی را انتخاب کنید که دود از کله گروه مقابل بلند شود!

+ جمله‌سازی / روابط خانوادگي


این بازی شاید خاطرات فراموش‌شده خیلی‌ها را زنده کند اما قطعا هنوز هم یکی از جذاب‌ترین بازی‌ها به شمار می‌رود.

جمله‌سازی نیاز به هیچ امکاناتی ندارد و شما فقط باید گوش به زنگ بنشینید تا نوبت به شما برسد و کلمه‌ها در گوشتان گفته شود.

بازی به این صورت شروع می‌شود که نفر اول 2 تا 3 کلمه به نفر دوم می‌گوید و این روند همین‌طور ادامه پیدا می‌کند.

اگر می‌خواهید بازی را سخت‌تر کنید هر نفر می‌توند به کلمه‌هایی که به او گفته می‌شود، یک کلمه اضافه کند تا در ادامه جمله جدیدی ساخته شود. البته با ادامه این ماجرا جملات جدیدی ساخته می‌شوند و در پایان هر‌کس نتواند جمله جدیدی بسازد و یا خیلی طول بدهد از بازی کنار می‌رود.

+ داستان‌سازی به سبک بغلی بگیر! / روابط خانوادگي


در داستان‌بازی هرچه تعدادتان بیشتر باشد، بازی جذاب‌تر و هیجان‌انگیز‌تری خواهید داشت.

علاوه بر آن این بازی نیاز به هیچ امکاناتی ندارد و کافی‌‌ست بقیه افراد فامیل یا دوستانتان را کنار هم بنشانید و بازی را آغاز کنید.شروع این بازی به این صورت است که نفر اول جمله‌ای را می‌گوید که ظرفیت ادامه‌دار شدن را داشته باشد و نفر بعد باید جمله‌ای مرتبط با آن بگوید و این چرخه همین‌طور ادامه پیدا می‌کند.
همه جذابیت این بازی به هوشمندی بازیکنان و دقت و مهارتشان در به کار گرفتن جملاتی است که بتوانند با آن داستان را ادامه دهند به‌طوری که از نظر منطقی هم به جمله قبلی مرتبط باشد. در مواردی دیده شده که بازی داستان‌سازی تا چند ساعت ادامه پیدا کرده و داستان‌های شیرینی از دل آن درآمده است که خلق از آن حیرانند!

+ شاه، دزد، وزیر / روابط خانوادگي


این بازی را می‌توان 4 نفره انجام داد اما اگر با تعداد بیشتری بازیکن انجام شود، بازی جذاب‌تر و حساس‌تری را شاهد خواهید بود.

برای شروع این بازی باید دست به کار شوید و چند تکه کاغذ و یک خودکار لازم بردارید.

روی 4 تکه کاغذ کلمات شاه، دزد، وزیر و جلاد را بنویسی و اگر تعداد بازیکنان بیشتر بود به تعداد‌شان کلمه سرباز را روی کاغذ بنویسید. این کاغذ‌ها را تا کنید و به هم بریزید و به هرکس اجازه دهید یک کاغذ به طور تصادفی انتخاب کند.

سپس بازیکنی که کاغذ شاه را برداشته، اعلام می‌کند که شاه است و دستور می‌دهد وزیر خودش را معرفی کند. بعد از این‌که وزیر خود را معرفی کرد، باید دزد را از میان بقیه بازیکنان شناسایی کند.

اگر وزیر درست حدس زد و دزد را پیدا کرد، شاه به جلاد دستور می‌دهد تا دزد را تنبیه کند اما اگر حدس وزیر غلط بود، شاه به جلاد دستور می‌دهد تا وزیر را مجازات کند. مشهور‌ترین مجازات این بازی، سبیل آتشین است. البته ما پیشنهاد می‌کنیم مجازات‌ها را با لطافت بیشتری اجرا کنید تا در پایان بازی، هدف سبیل آتشین بقیه بازیکنان قرار نگیرید!

بازنشر : مجله زيبا   www.mziba.ir
منبع : ني ني سايت  ninisite.com

توضیحات / دانلود گزارش کد : 388

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان