close
دانلود آهنگ جدید
با اين روش ها خانواده شادي داشته باشيم

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

با اين روش ها خانواده شادي داشته باشيم

ترفندهايي که به شما کمک مي کند خانواده شادي داشته باشيد،با خانواده به خوش گذراني برويد،با خانواده همکاري کنيد،حس همکاري را در خانواده تقويت کنيد،شادي در خانه

ترفندهايي که به شما کمک مي کند خانواده شادي داشته باشيد،با خانواده به خوش گذراني برويد،با خانواده همکاري کنيد،حس همکاري را در خانواده تقويت کنيد،شادي در خانه

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
با اين روش ها خانواده شادي داشته باشيم
خلاصه داستان :

با اين روش ها خانواده شادي داشته باشيم:

تصمیمات و راهکار‌‌های خیلی از پدر و مادر‌ها شاید در ارتباط با بهبود مسائل مربوط به خانواده باشد. در اینجا چند پیشنهاد به شما پدر و مادر‌ها ارائه شده تا به خانواده‌تان کمک کنید تا روزهاي شادي را پيش رو داشته باشند

به ادامه مطلب برويد

خانواده شاد

شروع یک سال جدید در مسیر درست، بسیار مهم است و به اینکه مردم اهدافشان را تعیین و برای رسیدن به آنها راه حل پیدا کنند، کمک می‌کند. تصمیمات و راهکار‌‌های خیلی از پدر و مادر‌ها شاید در ارتباط با بهبود مسائل مربوط به خانواده باشد. در اینجا چند پیشنهاد به شما پدر و مادر‌ها ارائه شده تا به خانواده‌تان کمک کنید سال شادي را پيش رو داشته باشند

+ با هم کار کنید / خانواده شاد


پدر و مادر بودن مسئولیت بزرگی است و همکاری بین والدین می‌تواند مدیریتِ این کار را خیلی راحت‌کند.

همسر خود را موظف کرده تا در امور خانواده با یکدیگر همکاری کنید.

شاید همکاری برای والدینی که طلاق گرفته‌اند دشوار باشد اما آنها باید تلاششان را بکنند. استفاده از ابزار‌های ارتباطی در برقراری ارتباط و رد و بدل کردن اطلاعات، در این زمینه می‌تواند کمک حالشان باشد.

وقتی پدر و مادر‌ها در پرورش بچه‌ها با یکدیگر همکاری داشته باشند، زندگی‌شان بهتر می‌شود و به موفقیت کودکانشان کمک خواهد کرد.

+ به چیز‌های کوچک گیر ندهید / خانواده شاد


گاهی اوقات یک نارضایتی کوچک واقعا می‌تواند آزار‌دهنده باشد و اگر به تدریج ادامه پیدا کند، بچه‌ها سخت‌تر از آنچه که باید، پرورش می‌یابند.

-اگر یک کودک نافرمانی و با حرف‌های شما مخالفت می‌کند، دانستن چگونگی مدیریت این رفتار با روشی درست می‌تواند سودمند باشد.

-یک استراتژی که باید در ذهنتان باشد این است که به چیز‌های کوچک بیش از حد گیر ندهید.

-کمی انعطاف‌پذیری در رفتارتان می‌تواند راه را برای انجام وظایف پدر و مادر‌ی هموارتر کند. اگر در خودتان ندیدید که بتوانید از موضوعات و چیز‌های کوچک و جزئی بگذرید، ریشه رفتار‌تان را پیدا کرده و به آن فکر کنید و با کار بر روی آن، رفتارتان را بهبود ببخشید.

+ سالم بمانید / خانواده شاد


یک هدف با ارزش برای هر فرد در سال جدید، زندگی به شیوه سالم‌تر، از نظر روحی و جسمی است.

-حتی پیشرفت‌های کوچک هم می‌توانند کمک کنند. برای مثال خودتان را موظف کنید به جای آسانسور از پله‌ها استفاده کنید یا گاهی اوقات با خاموش کردن تلفن‌همراهتان در ساعاتی از روز، خودتان را از آن دور کنید.

-به عنوان یک پدر یا مادر، بسیار مهم است که شما سالم بمانید تا خود را برای رویارویی با چالش‌های پدر و مادر بودن که در پیش رو دارید آماده‌کنید. با تشویق بچه‌هایتان به خوب غذا خوردن، خوب خوابیدن و صحبت کردن درباره احساسات و افکارشان، به آنها کمک کنید سالم بمانند.

+ آموزش‌مهارت‌های ارتباطی مثبت / خانواده شاد


شما و همسرتان باید همیشه به فکر آنچه که فرزندانتان برای ادامه رشد و زندگی به آن نیاز دارند باشید.

به وسیله آموزش مهارت‌هایی که به موفقیتشان کمک می‌کند مانند چگونگی ارتباط و همکاری خوب با دیگران، به آنها کمک کنید خود را برای آینده‌آماده کنند.

شما می‌توانید با کار‌ها و فعالیت‌هایتان، کاربرد این مهارت‌ها را به بچه‌هایتان نشان دهید. بچه‌ها به‌طور مداوم، برای راهنمایی گرفتن، به پدر و مادرشان نگاه می‌کنند و همیشه از آنها یاد می‌گیرند. بنابر‌این مهارت‌های ارتباطی مثبت را قبل از آموزش به بچه‌ها، ابتدا خودتان یاد بگیرید.

+ خوش بگذرانید / خانواده شاد


سال گذشته فراز و نشیب‌های خود را داشته و ما امیدواریم که سال جدید بهتر از سال قبل باشد.

سال جدید را با سرحالی و شادابی شروع کنید و خودتان را مجبور کنید هر کاری که انجام می‌دهید، همراه با سرگرمی و نشاط بیشتری باشد. زمان بیشتری را صرف انجام کار‌هایی کنید که از آنها لذت می‌برید چه با بچه‌ها و چه بدون آنها. حتی ممکن است شما بخواهید چیز‌های جدید را امتحان کنید که می‌خواستید انجام دهید مانند رفتن به کلاس‌های آشپزی یا موسیقی.


-خانواده شما ممکن است در سال جدید با چالش‌های جدیدی رو به رو شود اما این اهداف کم می‌کنند برای رویارویی با مشکلاتی که پیش می‌آید، آماده شوید. به سلامتی یک خانواده شاد!

بازنشر : مجله زيبا  www.mziba.ir

ني ني سايت  ninisite.com

داشتن خانواده شاد

توضیحات / دانلود گزارش کد : 392

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان