close
دانلود آهنگ جدید
تهديد کردن کودک او را دروغ گو مي کند

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

تهديد کردن کودک او را دروغ گو مي کند

کودک را هيچ وقت تهديد نکنيد، چيزهايي که باعث دروغ گويي کودک مي شود ، تربيت کودک،رفتار مناسب با کودک

کودک را هيچ وقت تهديد نکنيد، چيزهايي که باعث دروغ گويي کودک مي شود ، تربيت کودک،رفتار مناسب با کودک

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
تهديد کردن کودک او را دروغ گو مي کند
خلاصه داستان :

تهديد کردن کودک او را دروغ گو مي کند : روش برخود را کودک در تربيت او خيلي تاثير دارد با ما همراه باشيد

به ادامه مطلب برويد

کودک خود را تهديد نکنيد . مجله زيبا


+ چگونگی نوع بیان خواسته والدین از فرزندان می تواند تأثیر مهمی در پذیرفتن و اجرای درست آن خواسته توسط کودک داشته باشد.

آقاي فرید توکلیان روان‌شناس تربیتی اظهار داشت: چگونگی نوع بیان و رعایت نکاتی در هنگام بیان خواسته والدین از فرزندان می تواند تأثیر مهمی در پذیرفتن و اجرای درست آن خواسته توسط کودک داشته باشد.

توکليان افزود: والدین توجه داشته باشند که در زمان بیان درخواست خود از کودکان از عصبانیت، خشم و داد زدن بر سر کودک پرهیز کنند.

آقاي توکليان  با بیان اینکه والدین باید درخواست خود را از کودک با صراحت، روشن و مهربانی بیان کنند، گفت: نباید این امر با خواهش، تمنا و نیازمندی همراه شود، همچنین والدین دقت کنند که خواسته آن‌ها در حد توان فرزندان بوده و شرایط برای انجام آن کار فراهم باشد.

آقاي  توکلیان در ادامه تصریح کرد: بهتر است والدین از کودکان خود در هنگام بازی، درس خواندن و انجام کارهای دیگر خواسته ای نداشته نباشد، همچنین درخواست انجام اعمالی که از سوی مدرسه یا خانه نهی شده است را از وی نکنند.

فريد توکليان اضافه کرد: والدین از تهدید کودک چه به صورت دروغ و چه واقعی پرهیز کنند زیرا تهدیدهای غیرواقعی باعث دروغگویی او می شود.

توکليان تصریح کرد: اگر والدین با عدم پذیرش و یا انجام نادرست کار از سوی کودک خود روبه رو شدند هرگز اقدام به تنبیه او نکنند زیرا موجب ترس و در نتیجه دروغ گفتن وی خواهد شد.

آقاي توکلیان در پایان گفت: وقتی کودک می خواهد با والدین خود صحبت کند یا به طور غیرشفاهی به چیزی که او را آزار می دهد اشاره می‌کند، والدین باید در اسرع وقت به طور خصوصی با کودک خلوت کنند یا برای صحبت کردن با او قرار بگذارند.

آقاي توکليان  با بیان اینکه وقتی کودکان از والدین خود خواسته ای دارند و یا به چیزی که آن‌ها را آزار می‌دهد اشاره می‌کنند بهترین زمان برای توجه والدین به کودکان است، افزود: والدین دقت کنند که در این مواقع توجه و دقت به کودک بسیار حائز اهمیت است و گفتگو آن‌ها با او فقط چند دقیقه زمان‌شان را می‌گیرد و این کار به کودک اجازه می دهد تا چیزهایی را که گفتن آن‌ها برای والدین مهم است را با آن‌ها در میان بگذارد

باشگاه خبرنگاران جوان

توضیحات / دانلود گزارش کد : 437

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان