close
دانلود آهنگ جدید
براي سلامت کبد خود از اين دمنوش ها استفاده کنيد

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

براي سلامت کبد خود از اين دمنوش ها استفاده کنيد

درمان کبد چرب،طب سنتي،درمان خانگي کبد چرب،گياه قاصدک براي کبد چرب مفيد است،خار مريم مي تواند به درمان کبد چرب کمک کند،پيشگيري از کبد چرب

درمان کبد چرب،طب سنتي،درمان خانگي کبد چرب،گياه قاصدک براي کبد چرب مفيد است،خار مريم مي تواند به درمان کبد چرب کمک کند،پيشگيري از کبد چرب

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
براي سلامت کبد خود از اين دمنوش ها استفاده کنيد
خلاصه داستان :

براي سلامت کبد خود از اين دمنوش ها استفاده کنيد . بيماري کبد چرب اين روزها گريبانگير خيلي از ماها است پس بيشتر مراقب باشيم

به ادامه مطلب برويد

درمان کبد چرب - مجله زيبا

+ گیاهان دارویی سال‌های متمادی در فرهنگ ایران و ایرانی نقش دارد و تقریبا بخشی از این گیاهان همواره در آشپزخانه یا گنج‍ه‌های اکثر ایرانی‌ها وجود داشته که مردم براساس آموزه‌های قدیمی از خواص مفید آنها استفاده می‌کنند

- اما حالا چند سالی می‌شود که برچسب دمنوش به دم کرده و عصاره این گیاهان زده شده و شکل مدرن به خود گرفته است.

+ دمنوش‌ها همان جوشانده‌های مادربزرگ‌ها است که هرکدام برای یک درد یا بیماری خوب هستند، امروز در بسته‌بندی‌ها و فرم‌های کیسه‌ای یا باز در فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند.

 صرف نظر از شکل و نام آنها، باید گفت که دمنوش‌ها لذت بی مانندی دارند و علاوه بر رفع مشکلات جسمی، روح آدم را تازه می‌کنند.

+ با این دمنوش‌ها کبدتان را مثل دسته گل تمییز کنید!

- کبد چرب همانند چربی شکم نیست و نباید آن را مشکل ساده کبدی تلقی کرد. لازم است به محض مشخص شدن بیماری، درمان را شروع کرد زیرا به مرور زمان لایه های چربی روی کبد رشد می کند و سوء هاضمه شدید به وجود می آورد.

- بیشتر افراد متوجه بیماری خود می شوند اما چندان به موضوع درمان آن توجه نمی کنند.

- برای کسب نتیجه بهتر در درمان کبد چرب توصیه هایی می شود که در این مطلب به بخشی از آن اشاره می کنیم.

+ دمنوش خارمریم

- خواص درمانی

- گیاه خارمریم یکی دیگر از گیاهان دارویی است که از آن برای درمان و پیشگیری از بیماری‌های کبدی استفاده می‌کنند. این گیاه از آنجا که ترکیبی به نام سیلی‌مارین دارد، می‌تواند در کاهش میزان جذب چربی به ویژه چربی بد (LDL)، تری‌گلیسیرید و کاهش جذب کلسترول‌موثر باشد.

+ به همین دلیل بسیاری از درمانگران، این گیاه را از جمله موثرترین‌ گیاهان دارویی برای درمان کبد چرب می‌شناسند و مصرف دمنوش یا خشک این گیاه همراه غذا را در این زمینه موثر می‌دانند.

- مصرف این گیاه با مشورت متخصص طب سنتی می‌تواند به بهبود عملکرد کبد کمک کرده و سرعت تولید دوباره سلول‌های کبدی را افزایش دهد.

+ طرز تهیه
۳/۵ گرم دانه را در ۱۵۰ سی سی آب جوش در ۱۰ الی ۱۵ دقیقه دم کرده روزانه ۳ الی ۴ دفعه نیم ساعت قبل از غذا مصرف شود.

+ دمنوش ریشه گیاه قاصدک

+ خواص درمانی

- برای تمیز کردن کبد یک دوره‌ی درمانی با گیاه قاصدک را در پیش بگیرید.

- گیاه قاصدک ترشح صفرا را تحریک کرده و مواد زائد را از بدن دفع می‌کند. مواد زائدی که در کبد انباشته می‌شوند اجازه نمی‌دهند که توکسین های خون تصفیه و چربی‌ها هضم شوند.

+ روش تهیه

- برای هر 150 میلی‌لیتر آب جوش یک تا چهار گرم ریشه‌ی خشک گیاه قاصدک لازم دارید. این گیاه را دم کنید و روزانه سه تا چهار مرتبه میل کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان

دمنوش براي کبد چرب

توضیحات / دانلود گزارش کد : 446

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان