close
دانلود آهنگ جدید
با آرايش چشمان درشت تري داشته باشيد

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

با آرايش چشمان درشت تري داشته باشيد

با اين آرايش چشمان خود را درشت تر و زيبا تر کنيد،آموزش آرايش چشم،سايه چشم،خط چشم،سرمه کشيدن،فر کردن مژه،داشتن چشم هاي زيبا،آموزش آرايش عروس

با اين آرايش چشمان خود را درشت تر و زيبا تر کنيد،آموزش آرايش چشم،سايه چشم،خط چشم،سرمه کشيدن،فر کردن مژه،داشتن چشم هاي زيبا،آموزش آرايش عروس

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
با آرايش چشمان درشت تري داشته باشيد
خلاصه داستان :

با آرايش چشمان درشت تري داشته باشيد : با اين روش شما مي توانيد چشمان درشت تر و زيباتري داشته باشيد . با ما همراه باشيد

به ادامه مطلب برويد

داشتن چشمان درشت و زيبا - مجله زيبا

+ آرایش چشم یکی از مهمترین بخش آرایش می باشد که شما عزیزان باید مواردی زیر را رعایت نمایید در ادامه چگونه با آرایش چشمانی درشت و جذابی داشته باشید را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 + چند ایده کاربردی برای اینکه شما چشمان درشت و جذابی داشته باشید

- معمولا خانم ها در آرایش کردن چندین اشتباه را انجام می نمایند که این اشتباهات باعث می شود شما چهره جذاب و گیرایی نداشته باشید ما در این بخش به مواردی اشاره خواهیم کرد که شما را زیباتر خواهد کرد

بدون شک تاثیرگذارترین بخش هر صورتی چشم‌ ها هستند. چشمان خسته ظاهر شما را بی روح نشان می دهند در حالی که چشمان درشت تمرکز را بر چشمان تان گذاشته و بر جذابیت تان می افزاید. اگر چشمان ریزی دارید، نگران نباشید زیرا با چند روش ساده می توانید آنها را درشت تر از قبل نشان دهید. در این مطلب شیوه این کار را به شما آموزش می دهیم.

+ سفید کردن زیر چشم

- تقریبا همه ما زیر چشمان مان کمی تیره و گود افتاده است، به همین دلیل از کانسیلرها استفاده می کنیم.

- اما اگر رنگ کانسیلر روشن از رنگ پوست مان باشد، تمرکز از چشم هایمان به زیر آن رفته و در نتیجه چشمان مان کوچک تر نشان داده می شود. بنابراین اگر می خواهید که چشمانی درشت تر داشته باشید، از کانسیلری همرنگ پوست تان استفاده کنید.

+ فر نکردن مژه ها

- اگر تنها چند ثانیه برای این کار وقت بگذارید و مژه هایتان را به کمک ریمل یا فر مژه حالت دهید، چشمانی درشت تر خواهید داشت.

+ سیاه نکردن داخل چشم

- شاید شما هم مانند خیلی از خانم های دیگر مداد چشم را تنها برای خارج چشم هایتان استفاده می کنید اما آیا می دانید که اگر داخل پلک های بالایتان را هم سیاه کنید، چشمانی درشت تر خواهید داشت؟

+ استفاده از سایه سیاه

- هنگام زدن سايه چشم توجه داشته باشيد سايه تيره، چشم را کوچک‌تر و سايه روشن، چشم را درشت‌تر نشان مي‌دهد. به همین دلیل رنگ روشن سايه را روي کل پل، رنگ متوسط را روي پايين پلک و رنگ تيره را روي گوشه خارجي آن بکشيد تا به نگاه‌تان عمق بخشد.

+ سیاه کردن داخل پلک های پایین

- برعکس پلک های بالا، اگر پایین پلک هایتان را سیاه کنید، چشمان تان کوچک تر به نظر خواهد رسید. به جای آن مداد چشمی روشن را بردارید و بر پایین پلک های داخل چشم تان بکشید.

+ استفاده نکردن از سایه های رنگی

- اگر دوست دارید که از سایه چشم استفاده کنید، از رنگ هایی استفاده کنید که توجه را به سمت چشمان تان بکشاند. برای پایین پلک هایتان از ساده روشن و برای بالای آن از رنگ های تیره استفاده کنید.

+ حالت ندادن به ابرو

- ابروها را متناسب با چهره خود اصلاح کنید و با سایه و مداد آن را پر رنگ تر کنید. با مرتب کردن آنها و خالی کردن زیر ابروهایتان، چشم نمود بیشتری پیدا می کند. ترکیب چشم و ابرو دورنمای بهتری خواهد داشت و چشمهایتان را درشت تر نشان خواهد داد

منبع : سماتک  samatak.com

درشت نشان دادن چشم ها با آرايش

توضیحات / دانلود گزارش کد : 449

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان