close
دانلود آهنگ جدید
يزدي ها کمترين برق را در کشور مصرف مي کنند

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

يزدي ها کمترين برق را در کشور مصرف مي کنند

مردم يزد رتبه اول در کم مصرفترين مشترکان برق ايران را دارند،يزدي ها خيلي کم برق مصرف مي کنند،شرکت برق يزد

مردم يزد رتبه اول در کم مصرفترين مشترکان برق ايران را دارند،يزدي ها خيلي کم برق مصرف مي کنند،شرکت برق يزد

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
يزدي ها کمترين برق را در کشور مصرف مي کنند
خلاصه داستان :

يزدي ها در کشور کمترين برق را مصرف مي کنند :

مجله زيبا :در استان یزد، مشترکان خانگی یک سوم میانگین مصرف برق کشور، برق مصرف می کنند

به ادامه مطلب برويد

مردم يزد کمترين ميزان برق را در کشور مصرف مي کنند

- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد گفت: در زمینه مصارف خانگی یزدی‌ها یک سوم میانگین مصرف کشور، برق مصرف می کنند.

- به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صحتی ظهر امروز در نشستی خبری با اشاره به اینکه سرانه مصرف برق در دنیا سالانه ۹۰۰ کیلووات ساعت است، اظهار داشت: در کشور ما این میزان هزار و ۸۵۰ کیلووات ساعت و دو برابر میانگین کشوری است.

- وی افزود: در استان یزد، مشترکان خانگی یک سوم میانگین مصرف برق کشور، برق مصرف می کنند.

- صحتی در مورد برق رسانی به روستاهای استان یزد نیز بیان کرد: در حال حاضر ۹۹.۸۲ درصد خانوارهای روستایی برق رسانی شده اند و در برخی شهرستانها نظیر اردکان، روستای بالای پنج خانواری که برق نداشته باشد، وجود ندارد.

- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد یادآور شد: بیشتر روستاهایی که برق ندارند یا زیر پنج خانوار یا فصلی هستند یا اینکه تنها مزارع کشاورزی در آنها واقع شده است.

- وی در مورد تعرفه های گرمسیری نیز بیان کرد: یزد از دو سال پیش در زمره استانهایی قرار گرفت که تعرفه برق آنها در ماه های تیر و مرداد ۲۰ درصد ارزانتر است اما اینکه برخی مشترکان بیان می کنند که مبلغ قبض آنها نسبت به سالهای قبل تغییری نداشته به خاطر افزایش مصرف برق آنها است.

- صحتی در مورد تشویق مردم یزد به استفاده از کولرهای گازی به دلیل کمبود آب نیز عنوان کرد: میزان مصرف برق کولر گازی چهار برابر کولر آبی است ضمن اینکه مشکلات زیست محیطی نیز ایجاد می کند زیرا گرمای محیط را از داخل فضای بسته به فضاهای باز هدایت می کند.

- وی در پاسخ به سئوال مهر در مورد تلفات کارکنان شرکت برق در استان یزد نیز اظهار داشت: برق گرفتگی و سقوط از ارتفاع تاکنون سبب فوت چند نفر از کارکنان حوزه صنعت برق استان یزد شده است.

- صحتی در مورد همکاری صنایع بزرگ با شرکت توزیع برق به منظور انجام اقدامات تعمیر و نگهداری در روزهای اوج مصرف برق ادامه داد: در سال ۹۰ تقریبا ۳۴ صنعت بزرگ استان یزد و در سال ۹۵ حدود ۳۰۰ صنعت بزرگ استان یزد در این زمینه همکاری داشتند.

- وی بیان کرد: در حال حاضر ۹۰ درصد صنایع سنگین استان یزد که مصرف برق آنها بالا است، تعمیرات و نگهداری را در زمان اوج مصرف انجام می دهند که این امر باعث کاهش مصرف برق در پیک مصرف می شود

منبع : خبرگزاري مهر

توضیحات / دانلود گزارش کد : 458

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان