close
دانلود آهنگ جدید
احترام به حريم خصوصي در زندگي مشترک

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

احترام به حريم خصوصي در زندگي مشترک

به حريم خصوصي همسرتان احترام بگذاريد ، گوشي همسر خود را چک نکنيد ،به همسرتان اعتماد داشته باشيد ، سرک کشيدن به گوشي همسر

به حريم خصوصي همسرتان احترام بگذاريد ، گوشي همسر خود را چک نکنيد ،به همسرتان اعتماد داشته باشيد ، سرک کشيدن به گوشي همسر

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
حريم خصوصي در بين همسران چگونه بايد باشد
خلاصه داستان :

حريم خصوصي در بين همسران چگونه بايد باشد . آيا در بين همسران حريم خصوصي معنا دارد؟ حريم خصوصي در زندگي مشترک يعني چي ؟

به ادامه مطلب برويد

حريم خصوصي در زندگي مشترک

1 - فرهنگ ایمیل

    با به اشتراک گذاشتن اکانت ایمیل برقراری ارتباطات مشترک آسان تر می شود. اکانت ایمیل مشترک درست مثل حساب بانکی مشترک یا ماشین مشترک می ماند اما به معنی دسترسی دائمی شما به ایمیل های خصوصی او نیست.

    او را لای منگنه نگذارید که به شما اجازه دهد پیام هایش را ببینید. اگر شما پیام های تان را به او نشان داده باشید باز هم اجازه چنین کاری را ندارید.

   اگر خودش بخواهد می تواند پسورد ایمیلش را به شما بدهد در غیر اینصورت آن پیام ها فقط مخصوص خودشان است. اگر شما همچنان به پافشاری های خود برای خواندن پیام هایش ادامه دهید چه پیام ها را بخوانید چه نه رابطه تان را به دردسر می اندازید.

2 - چک کردن پیام ها

    این روزها همه برای حفظ امنیت از پسورد استفاده می کنند. اما اگر گوشی همسرتان پسورد دارد یعنی نباید پیام هایش بررسی شود. زوج های سالم نیازی به چک کردن پیام های یکدیگر ندارند. آن ها به طور غریزی به هم اعتماد دارند و اگر چیزی به نظرشان مشکوک و آزار دهنده بیاید در مورد آن با هم گفتگو می کنند.

3 - فرهنگ موبایل

      در یک رابطه سالم استراق سمع در تماس های تلفنی ممنوع است. اگر هنگام صحبت دور و برتان است بعد از تمام شدن صحبت هایش همه چیز روشن است اما اگر هنگام مکالمه کمی از شما فاصله گرفت به او نچسبید هر چیزی که در این مکالمه گفته شده دیر یا زود برای شما بیان می کند.

4 - ردیابی

    تعقیب همسرتان با اپلیکیشن های ردیابی بزرگ ترین اشتباه است. زوج های سالم نیازی به تعقیب کردن همدیگر ندارند. شاید همسرتان برای از بین بردن نگرانی های شما وضعیت موقعیت یابی موبایلش را روشن نگه دارد اما این انتخاب خودش است و اختیار خاموش کردن آن را دارد.

5 - عدم استفاده از پسورد

    وقتی به یک رابطه پایدار متعهد شده اید باید انقدر به هم اعتماد داشته باشید که پسوردهای همدیگر را به اشتراک بگذارید. این درجه از اعتماد نشان می دهد که در کنار هم احساس آرامش دارید و هیچ چیزی برای مخفی کردن ندارید نه این که در هر فرصت ممکن به کار هم سرک بکشید.

    فراموش کردن خیانت هایی که در گذشته دیده اید کمی سخت است. و باعث می شود در رابطه کنونی شما تاثیر بگذارد. با مشکوک بودن هر لحظه او را محکوم به جنایتی که مرتکبش نشده می کنید.

     ممکن است فکر کنید که هیچوقت نمی توانید به کسی اعتماد کنید اما اگر این اصول حریم خصوصی را رعایت نکنید این شما هستید که اعتماد آن ها را از دست می دهید. پس برای لحظه ای هم که شده متوقف شوید و به جای سرک کشیدن به اسرار او اعتمادتان را ارزیابی کنید . .

پايان مطلب

بازنشر : مجله زيبا - www.mziba.ir

منبع : بدونيم

توضیحات / دانلود گزارش کد : 490

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان