close
دانلود آهنگ جدید
با ترک اين عادت ها سرطان نخواهيد گرفت

مجله زیبا

http://www.mziba.ir/

با ترک اين عادت ها سرطان نخواهيد گرفت

روش هاي پيشگيري از سرطان ، درباره سرطان بدانيد ، کدام عادت ها ما را مبتلا به سرطان مي کند ، تغذيه مناسب و ورزش در هواي پاک براي پيشگيري از سرطان مفيد است

روش هاي پيشگيري از سرطان ، درباره سرطان بدانيد ، کدام عادت ها ما را مبتلا به سرطان مي کند ، تغذيه مناسب و ورزش در هواي پاک براي پيشگيري از سرطان مفيد است

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
ترک عادت هايي که باعث سرطان مي شوند
خلاصه داستان :

مجله زيبا : براي پيشگيري از سرطان بايد بعضي عادت هاي خود را ترک کنيد

به ادامه مطلب برويد

بيماري سرطان ، چگونه از سرطان پيشگيري کنيم

براي پيشگيري از سرطان چه بايد بکنيم؟

- کامران بهار فوق تخصص آنکولوژی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به درمان‌های جدید بیماری مرموز سرطان اظهار داشت: خوشبختانه در کشورمان علم پزشکی از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده و به طبع راه‌های تشخیص و درمان انواع بیماری‌های سرطان از رشد چشمگیری برخوردار است و روش‌های مختلفی چون رادیوتراپی، شیمی درمانی و جراحی همگام با دنیا در کشور انجام می‌شود.
درباره سرطان بيشتر بدانيد
-وی بیان کرد: متأسفانه در کشور رادیولوژیست‌ها کار پزشکان متخصص داخلی را انجام می دهند و هنگامی که بیمار به آنها مراجعه می‌کند به دلیل شناخت ناکافی از وضعیت درونی بدنشان و یا سابقه بیماری فرد ممکن است راه حل درمان را اشتباه تشخیص داده و فرد بیمار هزینه های گزافی را متحمل می شود.
راه هاي پيشگيري از سرطان
بهار یادآور شد: روش‌های رادیوتراپی، شیمی درمان و پرتو درمانی از راه‌های جدید تشخیص و معالجه بیماری‌های مختلف سرطان است و بسیاری از بیماران سرطانی با این روش‌های جدید و پیشرفته درمان می‌شوند.
کدام عادت ها باعث بروز سرطان مي شوند
فوق تخصص آنکولوژی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران عنوان کرد: کنگره سرطان شنا‌سی به پزشکان این امتیاز را می‌دهد تا با بحث و تبادل نظر علمی بهترین راه‌های تشخیص و درمان سرطان‌های مختلف پیدا شود تا بیماران به جای استفاده مستقیم از شیمی درمانی از راه‌های بهتری معالجه شوند.

وی ادامه داد: فعالیت بدنی مناسب،  تغذیه سالم، تنفس در هوای پاک و مصرف روغن‌های طبیعی می‌تواند افراد را در برابر بروز بیماری‌های سرطان بیمه کند.

بهار تصریح کرد: برای معالجه بیماران سرطانی پزشکان باید خود از روحیه قوی و با نشاطی برخوردار باشند تا بتوانند امید به زندگی را در این افراد افزایش دهند و پرستاران شیمی درمانی به نوعی خط مقدم این کار خداپسند‌انه هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

توضیحات / دانلود گزارش کد : 90

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان